strona główna
WYSIWYG Web Builder
wakacje z dzieckiem:
nasza oferta- informacje
- z maluchem
- ze starszakiem
- pobyty klimatyczne
pokoje- opisy i zdjęcia
wypoczynek z psem
Jastrzębia Góra i dojazd do nas
galeria - dużo zdjęć :)
cennik i kontakt
     
1. W celu uzyskania pełnej rezerwacji konieczne jest dokonanie wpłaty zadatku na poczet pobytu. Jego wysokość oraz datę wpłaty otrzymacie w e-mailu potwierdzającym dokonanie wstępnej rezerwacji. Przedpłata nie jest wymagana jedynie w przypadku bardzo krótkiego terminu pomiędzy dokonaniem rezerwacji, a rozpoczęciem pobytu (do 2 dni).

2. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji w terminie krótszym niż 30 dni przed planowanym przyjazdem, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Zwrot wpłaconego zadatku jest możliwy jedynie w przypadku ponownego wynajęcia tego terminu. Dlatego prosimy o informację o braku możliwości przyjazdu (im wcześniej się o tym dowiemy, tym większa szansa na ponowne wynajęcie terminu) :)

3. Meldunku oraz wpłaty pozostałej część należności za pobyt, wraz z opłatą miejscową, prosimy dokonywać w pierwszym lub drugim dniu pobytu. Opłata miejscowa (tzw. klimatyczna) nie jest wliczona w cenę pobytu. Jej wysokość zależy od ustaleń Rady Miasta Władysławowa - www.wladyslawowo.pl.

4. W przypadku skrócenia pobytu (późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu), opłata za niewykorzystane dni nie jest odliczana ani nie podlega zwrotowi. Wyjątek stanowi skrócenie pobytu z powodu nagłych problemów zdrowotnych któregoś z członków rodziny- potwierdzonych pisemnie przez lekarza - zwracamy 50% opłaty za niewykorzystane dni pobytu.

5. Nie wystawiamy faktur Vat. Na życzenie wystawiamy "zwykły" rachunek za pobyt.

6. Rezerwacji łóżeczka lub wanienki dla dziecka najlepiej dokonać już w chwili rezerwacji pokoju. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Prosimy o zabranie ze sobą kołderki i poduszki do łóżeczka.

7. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10 w dniu wyjazdu. Poza ścisłym sezonem możliwe jest późniejsze opuszczenie pokoju lub też wcześniejszy przyjazd - prosimy jednak o wcześniejszy kontakt w tej sprawie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że często z dziećmi najwygodniej jest podróżować nocą - prosimy jednak planować podróż tak, aby dotrzeć do nas nie wcześniej niż o 7 rano ;) .

8. Wewnątrz domu obowiązuje CAŁKOWITY zakaz palenia. Dzieci proszą również o niepalenie na placu zabaw.

9. Jak wszędzie, tak i u nas obowiązuje cisza nocna. Ale również poza jej godzinami prosimy mieć na względzie prawo sąsiadów do wypoczynku- również w ciągu dnia. Prosimy wziąść też pod uwagę, że mieszkają tu i rodziny z maluszkami, i ze starszakami- nie wszyscy kładą się spać z dziećmi o 21, ale też nie wszyscy wstają wraz z nimi o 6 rano... Dlatego prosimy szanować zarówno ciszę wieczorną, jak i poranną.... :)
polub nas na FACEBOOK'U
promocje - oferty specjalne
księga gości
Zapraszamy nad polskie morze

    
Szczegółowe warunki rezerwacji.  
Nasz dom to miejsce bardzo przyjazne rodzinom. U nas dzieci się nie nudzą ! :)
Title
Title

Image description goes here

More information
NASZE CERTYFIKATY: