strona główna
WYSIWYG Web Builder
wakacje z dzieckiem:
nasza oferta- informacje
- z maluchem
- ze starszakiem
- pobyty klimatyczne
pokoje- opisy i zdjęcia
wypoczynek z psem
Jastrzębia Góra i dojazd do nas
galeria - dużo zdjęć :)
cennik i kontakt
      Wewnątrz domu znajduje się bawialnia dla dzieci w wieku + 3 lata - o powierzchni 50 m2. To tutaj toczy się życie podczas niepogody, wieczorami oraz w chłodniejsze pozawakacyjne dni :) Tu znajdują się zjeżdżalnie, bujaki, jeździki, książeczki, pluszaki, zabawki, klocki, tv z dvd + bajki, itp. W 2013 roku udostępniliśmy nową atrakcję- dwupoziomową konstrukcję zabawową o powierzchni ponad 17m2 na jednym poziomie :) Bawialnia sąsiaduje z "bawialnią dla dorosłych"- czyli pokojem z bilardem; STREFĄ MALUCHA oraz małą siłownią.
     
polub nas na FACEBOOK'U
promocje - oferty specjalne
księga gości
Zapraszamy nad polskie morze

     Dysponujemy dużym (ok. 500m2), ogrodzonym, słonecznym placem zabaw- czynnym od kwietnia do końca września (a jeśli pogoda pozwoli, to dłużej). Znajdują się tu bezpieczne drewniane i plastikowe zabawki ogrodowe- zjeżdżalnie w kilku wielkościach, mała ścianka wspinaczkowa, huśtawki, piaskownica, bujaczki, jeździki, rowerki oraz ogromna trampolina o średnicy ponad 4m. Poza tym plac zabaw cały czas się "rozrasta".- w 2014 roku zawitał do nas sezonowy basen o średnicy 4,57m :) - zdjęcia "basenowe" znajdziecie na FB :).   Posesja jest ogrodzona, a plac zabaw dodatkowo oddzielony płotkiem od reszty podwórka.    
     
  Posiadamy rowery z fotelikami dla dzieci , trzy przyczepki- riksze (z osłoną zabezpieczającą przed deszczem i wiatrem) do przewozu dwójki dzieci (każda) oraz mniejsze rowerki dla dzieci. W "wózkarni"- zamykanym pomieszczeniu, znajdującym się w przyziemiu, możecie przechowywać dziecięce wózki, pontony oraz wszystkie wielkogabatytowe przedmioty.   
     
    Raz w tygodniu, popołudniu, malujemy dziecięce buzie, używając atestowanych farb przeznaczonych do tego celu :)
     
Wyjeżdżając na wakacje ze dzieckiem, nie musisz zabierać ze sobą wielu rzeczy, z których możesz bezpłatnie korzystać na miejscu. Udostępniamy między innymi:
     
WANIENKI - w łazienkach są wyłącznie prysznice (nie posiadamy pokoi z wanną w łazience). Dla dzieci, które boją się kąpieli pod prysznicem, mamy 10 wanienek. Doradzamy wcześniejszą rezerwację :)

NOCNICZKI - nie trzeba ich wcześniej rezerwować- mamy 8 sztuk (różne "rozmiary") i nie zdarzyło się jeszcze, żeby zabrakło :)

PODNÓŻKI - umywalki w łazienkach są umieszczone na standardowej "dorosłej" wysokości. Ale można skorzystać z taboreciku z powierzchnią antypoślizgową. Podnóżki są ogólnodostępne i znajdują się na każdym piętrze, na korytarzach. Mamy ich 10.

WÓZKI- jeśli dziecko będzie przeżywało chwilowy bunt przeciw chodzeniu na własnych nóżkach, można skorzystać z ogólnodostępnych wózków. Mamy 4 spacerówki + trzy spacerowe riksze, każda dla dwójki dzieci.

ELEKTRONICZNE NIANIE- rodzicom, którzy nie mają ochoty kłaść się spać razem z dzieckiem o wczesnej godzinie, możemy bezpłatnie użyczyć elektronicznej niani :) Mamy 4 sztuki, ale jeśli dysponujecie własną, radzimy zabrać ją ze sobą- często okazuje się, że to bardzo przydatny sprzęt ;)

BAJKI - można bezpłatnie wypożyczyć bajki oraz odtwarzacz dvd do pokoju.

ZABEZPIECZENIA GNIAZDEK ELEKTRYCZNYCH - udostępniamy na życzenie, do odbioru w recepcji :)

NACZYNIA DLA DZIECI - w ogólnodostępnej kuchni znajdują się wszystkie naczynia dla dzieci, z których można swobodnie korzystać :)
Nasz dom to miejsce bardzo przyjazne rodzinom. U nas dzieci się nie nudzą ! :)
Wypoczynek ze starszym dzieckiem.
     
PIŁKARZYKI - w tą grę starsze dzieci mogą pograć w sali bilardowej, sąsiadującej z wewnętrzną bawialnią.
NASZE CERTYFIKATY: