strona główna
WYSIWYG Web Builder
wakacje z dzieckiem:
nasza oferta- informacje
- z maluchem
- ze starszakiem
- pobyty klimatyczne
pokoje- opisy i zdjęcia
wypoczynek z psem
Jastrzębia Góra i dojazd do nas
galeria - dużo zdjęć :)
     
      Ceny są zróżnicowane, w zależności od terminu i długości pobytu, ilości osób w pokoju, typu pokoju, itp. i wynoszą od 30 do 60 zł/ osoba dorosła/ doba. W związku z tym- łączna kalkulacja pobytu jest ustalana dla każdej rodziny indywidualnie. Szczegółowych informacji na ten temat udzielamy telefonicznie lub mailem.

POBYT DZIECI
Koszt pobytu dzieci w dużej mierze zależy od typu pokoju, np. chcąc wynająć pokój 3- 4 osobowy np.F dla 2 osób dorosłych i dziecka 1,5 rocznego należy się liczyć z wyższym kosztem pobytu niż wynajmując pokój 2 osobowy: A lub B.
Spory wpływ na ostateczne ustalenie ceny ma też termin pobytu (atrakcyjniejszej kalkulacji można się spodziewać poza tzw. szczytem sezonu) ; termin rezerwacji pokoju oraz kilka innych czynników aktualnych na daną chwilę - proszę więc o maila lub telefon- wtedy będę mogła podać aktualny koszt pobytu całej rodziny.

ORIENTACYJNY KOSZT POBYTU DZIECI WYNOSI: dziecko w wieku do 2 lat: 5 zł/ doba; dziecko w wieku 2-8 lat: 50% ceny osoby dorosłej; dziecko w wieku powyżej 8 lat - jak za pobyt osoby dorosłej.

RABATY
Poza zniżkami dla dzieci, rabatów udzielamy tylko naszym stałym Gościom oraz przy długich pobytach (trwających minimum 21 dób). Stali Goście to rodziny, które wypoczywały u nas już minimum 2 razy :).
Przy trzecim pobycie oferujemy zniżki:
7-10 dób = 5 %  oraz 11 dób i więcej = 10%.
Rabat dla stałych Gości nie obowiązuje przy pobytach krótszych niż 7 noclegów.
Od czasu do czasu oferujemy też rabaty okazjonalne- zajrzyj do działu promocje :)

Nie wynajmujemy pokoi na 1 dobę.
cennik i kontakt
polub nas na FACEBOOK'U
promocje - oferty specjalne
księga gości
Zapraszamy nad polskie morze

CENNIK POBYTU 2016
Nasz dom to miejsce bardzo przyjazne rodzinom. U nas dzieci się nie nudzą ! :)
Title
Title

Image description goes here

More information
     
Nasz adres:

Willa Amberia
ul. Kuracyjna 47
84104 Jastrzębia Góra

tel. kom. 880 527 267
recepcja@amberia.pl
     
REZERWACJA I KONTAKT
UWAGA! Rezerwacji na 2016r. można dokonać już w dniach 15-31.12.2015, a następnie dopiero od 14.01.2016. W dniach 1-13 styczeń 2016 nie będzie ze mną kontaktu telefonicznego, nie będę też miała możliwości odpowiadania na maile.
(kliknij- szczegółowe warunki rezerwacji):
Zapytania o dostępność terminu oraz wstępnej rezerwacji można dokonać pod numerem: 880 527 267 (codziennie, w godzinach 10-20) lub wysyłając wiadomość na adres: recepcja@amberia.pl

W treści wiadomości koniecznie proszę wpisać:
imię i nazwisko; tel komórkowy; planowany termin pobytu; ilość osób dorosłych oraz dzieci (proszę podać wiek dzieci podczas planowanego pobytu); wybrany typ pokoju oraz dodatkowe pytania, preferencje, itp :).
Odpowiedź otrzymacie w ciągu 24h. Jeśli nie dotrze po tym czasie, proszę wysłać emaila ponownie- zdarza się, że nie wszystkie do nas dochodzą.
NASZE CERTYFIKATY: