strona główna
WYSIWYG Web Builder
wakacje z dzieckiem:
nasza oferta- informacje
- z maluchem
- ze starszakiem
- pobyty klimatyczne
pokoje- opisy i zdjęcia
wypoczynek z psem
Jastrzębia Góra i dojazd do nas
galeria - dużo zdjęć :)
cennik i kontakt
      Zapraszamy do naszego domu- mamy (i nie tylko) z dziećmi na wczasy klimatyczne wiosną oraz wczesną jesienią.
      Tutejszy klimat niepowtarzalnie sprzyja zdrowiu i wypoczynkowi w nieskażonej przyrodzie morsko-leśnej, zwłaszcza wiosną, kiedy morskie, czyste powietrze przesycone jest dodatkowo zdrowym jodem.
Szczególnie dużo jest go w kwietniu i maju oraz we wrześniu i październiku- po jesiennych sztormach, ale jod jest tu cały czas, i to w bardzo czystym powietrzu.
     
polub nas na FACEBOOK'U
promocje - oferty specjalne
księga gości
Zapraszamy nad polskie morze

       Powietrze jest tu cały rok nieskażone i czyste, wolne od wszelkich pyłów i gazów (w okolicy nie ma żadnych zakładów przemysłowych), a dodatkowo wzbogacone i przesycone cennymi dla zdrowia składnikami.
      Jod przenika swobodnie podczas morskich kąpieli czy nawet zwykłych wędrówek wzdłuż morza oraz po lesie. Jod jest w wielkich ilościach rozpylany w powietrzu przez fale morskie- szczególnie po wiosennych i jesiennych sztormach- w wyniku ciągłego falowania wody morskiej i dodatkowego parowania od słońca, tworząc tzw. aerozol powietrzny, łatwo wchłaniany przez płuca i skórę. Zbawienny i cenny jod zwłaszcza dla ludzi z głębi lądu czy gór jest nieocenionym lekiem.
      Takie specyficzne warunki naturalne jakie tworzy morze, plaża i las, a także dogodny mikroklimat, którego szczególną zaletą jest zawarty w powietrzu jod sprzyjają leczeniu chorób układu oddechowego i krążenia, a spokojna i nastrojowa nadmorska atmosfera koi nerwy, pozwala się odprężyć i zrelaksować.
      Lekarze szczególnie zalecają morskie powietrze przy schorzeniach: choroby tarczycy, płuc, serca, układu krwionośnego, nerwowego, alergie i stany permanentnego stresu.

      Koszt pobytu w okresie poza "sezonem wakacyjnym" wynosi: 30 zł/ dorośli, 15 zł/ dzieci w wieku 2-8 lat oraz 5 zł/ dzieci w wieku do 2 lat - szczegółową wycenę pobytu wyślemy mailem :).
       "Samotnym", niezmotoryzowanym Mamom/ Tatom/ Dziadkom służymy pomocą w przypadku konieczności wizyty u lekarza, a także w zrobieniu więszych zakupów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Zdrowotne pobyty klimatyczne
Nasz dom to miejsce bardzo przyjazne rodzinom. U nas dzieci się nie nudzą ! :)
NASZE CERTYFIKATY: