strona główna
WYSIWYG Web Builder
wakacje z dzieckiem:
nasza oferta- informacje
- z maluchem
- ze starszakiem
- pobyty klimatyczne
pokoje- opisy i zdjęcia
wypoczynek z psem
Jastrzębia Góra i dojazd do nas
galeria - dużo zdjęć :)
cennik i kontakt
      Willa Amberia zaprasza rodziny na miły i niezapomniany wypoczynek w sympatycznej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku. Odświeżająca morska woda, czyste, pełne jodu powietrze, dookoła zieleń, a pod naszym dachem przytulne pokoje i pogodna, rodzinna atmosfera.

Zapraszamy na spotkanie z nadmorską plażą, zieloną łąką i pobliskim lasem- tu można nabrać sił i odpocząć tak psychicznie jak i fizycznie - u nas życie płynie wolniej i spokojniej.

      Proponujemy wypoczynek w przytulnych, jasnych pokojach. W każdym z nich, w standardzie, znajdują się: łazienka z prysznicem, telewizor, czajnik elektryczny, balkon. We wszystkich pokojach (z wyjątkiem dwóch pokoi typu A- do dyspozycji Gości mieszkających w tych pokojach są dwie ogólnodostępne lodówki), znajdują się też małe lodówki.

Oferujemy pokoje 1- 5 osobowe, w pięciu wielkościach (od A- najmniejszego do G- największego). Zajrzyj do działu pokoje- opisy i zdjęcia, a znajdziesz ofertę dla swojej rodziny.
W ramach ceny pobytu oferujemy szereg udogodnień- również dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci - praktycznie we wszystkich grupach wiekowych.

Aby poznać całą naszą ofertę skorzystaj z menu po lewej stronie.
Zapraszamy również na nasz profil na
facebooku - polub nas, aby śledzić informacje o nowościach w naszej ofercie :)

W 2013 roku udostępniliśmy w wewnętrznej bawialni dwupoziomową konstrukcję zabawową dla dzieci w wieku +3 lata. Od 2014 roku mamy nowe atrakcje: zewnętrzny sezonowy basen o średnicy 4,57 m oraz wewnątrz domu- tym razem dla dzieciaczków w wieku <3 lata- niezależną od bawialni dla starszaków- STREFĘ MALUCHA :)
ZAPRASZAMY!
 

polub nas na FACEBOOK'U
promocje - oferty specjalne
księga gości
Zapraszamy nad polskie morze
ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ  NA:
Nasz dom to miejsce bardzo przyjazne rodzinom. U nas dzieci się nie nudzą ! :)
NASZE CERTYFIKATY: